Hakkımızda

Misyonumuz :

Günümüzde hemen her gün birileri kargo gönderiyor veya kargo alımı yapıyor. Kargo takip işlemleri her geçen gün artmakta. Görüldüğü üzere kargo sorgulama işlemleri genellikle hangi kargo şirketi ile çalışıldıysa ilgili site üzerinden yapılmaktadır. Biz de hem ücretsiz sorgulama adına, hem de tüm kargo şirketlerini bir arada sorgulatabileceğiniz bir sistem düşündük. Herhangi bir üyelik gerektirmeden, saniyeler içerisinde ” kargo takip numarası ” ve sorgula butonu ile tüm işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden ve fazla süre beklemeden! haydi sende hemen sorgula ekranına git.

Vizyonumuz :

Kargo şirketleri çok yoğun çalışıyorlar. Emektarlar ve hemen her gün kargo dağıtımı, işlemleri, takibi derken yoruluyorlar. Gerek müşteri hizmetlerini meşgül etmemeleri adına, gerekse hangi kargo şirketiydi demeden sormadan hemen ” takip numarası ” sorgulaması ile saniyeler içerisinde tüm bilgiler önünüze geliyor. Sitemiz üzerinden 15+ ve üzeri kargo şirketini anında tek tıklama ile sorgulayabiliyorsunuz. İleriye yönelik daha değişik gelişmeler bizleri bekliyor olacak.

Hedeflerimiz :

Gonderitakibi.net ekibi olarak tüm ziyaretçilerimize 7/24 sorunsuz kesintisiz hizmet sağlamak istiyoruz. Bunun için her gün platformumuza daha ne özellik ekleyebilir veya gelen ziyaretçileri şaşırtabiliriz diye düşünüyoruz. Sizlerin de değerli yorum/fikir ve önerilerinizi iletişim sayfasından bizlere iletmesini rica ediyoruz.

Bol kargolu günler dileriz.